У Вінниці відзавтра на місяць перекриють рух по вулиці Смірнова

11:53
Become a Patron!

У Вінниці від завтра, 6 вересня, до 10 жовтня триватимуть роботи з реконструкції магістральної мережі водопостачання. У зв’язку з цим тимчасово перекриють рух транспорту по вулиці Ю.Смірнова на перехресті з провулком 1-м Українським. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, на цій ділянці організують рух транспорту та пішоходів відповідно до технічних вимог УПП у Вінницькій області та схеми організації дорожнього руху.

Профільні служби встановлять відповідні дорожні знаки та технічні засоби організації дорожнього руху, а також організують безпечний рух транспорту та пішоходів в районі виконання робіт, безперешкодний проїзд спецтранспорту, – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Нагадаємо, у Вінниці з 25 серпня по 21 вересня перекрили рух транспорту на ділянці провулку Ясний на перехресті з вулицею Привокзальною. Зокрема, на цей проміжок часу також обмежили рух транспорту на ділянці вулиці Пирогова: від перехрестя з вул. Келецькою до перехрестя з вул. Данила Галицького в напрямку руху до вул. Академіка Заболотного. Причина – реконструкція магістральної мережі водопостачання.

Фото – https://suspilne.media/

Читайте також: У Вінниці майже на місяць перекриють рух транспорту на ділянці провулка Ясний

Читайте також: У Вінниці майже на місяць обмежать рух транспорту на ділянці вулиці Пирогова

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.