У Вінниці відповіли на петицію щодо встановлення світлофору біля ЖК “Західний”

13:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міськраді відповіли на петицію щодо встановлення світлофору на перехресті Барського шосе та вулиці Юзвинської, біля ЖК “Західний”. За повідомленням мерії, наразі розробляється детальний план території, в якому буде передбачено облаштування регульованого перехрестя. 

На сьогоднішній день, враховуючи забудову зазначеного мікрорайону та значне зростання інтенсивності руху по Барському шосе, є необхідність в покращенні організації дорожнього руху на вищевказаному перехресті, – зазначається у відповіді на петицію. – Тому, на даний час міським комунальним підприємством “Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури” розробляється детальний план території, обмеженої Гніванським шосе, вул. Юзвинською, Барським шосе, в якому буде передбачено облаштування регульованого перехрестя Барське шосе – вул. Юзвинська

Також в міськраді додають, що після погодження змін в організацію дорожнього руху з балансоутримувачем, Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, розроблятиметься проєктно-кошторисна документація на встановлення світлофору.

Нагадаємо, петицію було зареєстровано місяць тому. Її авторка відзначала, що перехрестя Барського шосе та вул. Юзвинської мають “шалене транспортне завантаження”. Оскільки мешканців мікрорайону стає все більше, дана ділянка є аварійно небезпечною.

Ілюстративне фото – shpalta.media

Читайте також: У Вінницькій міськраді відповіли на петицію щодо облаштування пішохідного переходу біля ЖК “Барський”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.