У Вінниці відновлюють конкурс «Бюджет громадських ініціатив»

10:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відновлюють конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Ідеї переможців планують реалізувати у 2024 році.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, збільшується й фінансування конкурсу – з 10 до 20 мільйонів гривень.

Зазначено, що цього року проєкти від громадян прийматимуться з 1 до 30 червня. Голосування триватиме з 15 вересня по 15 жовтня.

Нагадаємо, на початку травня депутати внесли зміни до Положення про конкурс на період воєнного стану. Так, зазвичай подання проєктів громадянами розпочиналося з 1 квітня й тривало протягом 45 днів. Під час дії воєнного стану в Україні терміни подачі проєктів на конкурс встановлюються рішенням виконавчого комітету міської ради. Так само за його рішенням можуть змінюватися терміни й етапи аналізу та оцінки проєктів на предмет можливості або неможливості їх реалізації.

Також виконавчий комітет міської ради у період дії воєнного стану визначатиме терміни та види голосування за проєкти (в паперовому та/або електронному виглядах).

Конкурс «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» впроваджується з 2016 року. За цей час втілено у життя 78 проєктів. Ще 12 заплановано реалізувати цьогоріч.

Ілюстративне фото – з архіву “Вежі”

Читайте також: У Вінниці в рамках «Бюджету громадських ініціатив» цього року реалізують десять проєктів

Читайте також: У Вінниці у межах двох проєктів БГІ стерилізовано та вакциновано 243 безпритульні тварини

Читайте також: У Щітках в межах БГІ облаштовують пляж поблизу ставу “Тарасишине”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.