У Вінниці в рамках «Бюджету громадських ініціатив» цього року реалізують десять проєктів

15:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в рамках «Бюджету громадських ініціатив» цього року реалізують десять проєктів. 

Як повідомляє заступник міського голови у Вінниці Андрій Очеретний, більшість проєктів пов’язані з покращенням благоустрою в місті та на приєднаних територіях. Крім цього, є три проєкти, які стосуються безпосередньо освіти, та по одному – медицини та культури.

Також зазначено, що у 2022 році вдалось модернізувати дитячо-спортивний майданчик по вулиці Карбишева в районі Сабарова. За словами Андрія Очеретного, ця рекреаційна зона дуже популярна серед місцевих мешканців. Як повідомлялось у вересні 2022 року, тут планувалося облаштувати елементи дитячого та спортивного майданчика.

Паралельно також почали шукати нові можливості для стерилізації безпритульних кішок та котів, щоб запобігти неконтрольованому збільшенню їх популяції, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 13 жовтня 2022 року стало відомо, що конкурс проєктів у рамках «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» на паузі. Причиною стали певні обмеження в частині фінансування, які наклали Постановою КМУ №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану».

Та члени Координаційної ради проголосували за продовження їх реалізації протягом 2023 року та перенесення видатків на наступний рік. Йшлось про 22 проєкти-переможці 2021 року на загальну суму понад вісім мільйонів гривень. І, зокрема, проєкту-переможця 2020 року №54 «Безкоштовна стерилізація безпритульних кішок і котів на території ВМТГ».

Фото – з фейсбук-сторінки Андрія Очеретного, ілюстративне фото – з архіву “Вежі”

Читайте також: У Вінниці на Сабарові модернізують дитячий майданчик в рамках “Бюджету громадських ініціатив”

Читайте також: Проєкти-переможці конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” у Вінниці реалізовуватимуть у 2023 році

Читайте також: У Вінниці пропонують реорганізувати рух на перехресті вулиць Пирогова, Зодчих та Костянтина Василенка

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.