У Щітках в межах БГІ облаштовують пляж поблизу ставу “Тарасишине”

12:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Щітках Вінницької громади в рамках “Бюджету громадських ініціатив” стартували роботи з благоустрою пляжу поблизу ставу “Тарасишине”.

Як повідомляє Вінницька міська рада, в рамках проєкту передбачається створення комфортного місця відпочинку для мешканців Вінницько-Хутірського округу, зокрема Щіток та Писарівки. Став “Тарасишине” розташований між цими двома населеними пунктами, які з 2021 року стали частиною Вінницької громади.

За словами очільника Вінницько-Хутірського округу Владислава Кривешка, передбачається благоустрій ділянки в 110 метрів квадратних:

Тут планується облаштування плитки, встановлення дерев’яних пляжних парасоль, лежаків, а також лавок та урн. В понеділок підрядник уже зробив розмітку території, а у вівторок — приступив до підготовчих робіт, тому думаю, що за найближчі кілька тижнів проєкт, якщо дозволятимуть погодні умови, може бути завершений. Разом з тим, ми комплексно підходимо до благоустрою цієї території. Тому наступним етапом благоустрою стане чистка ставу від замулення. Наразі, разом з ініціативною групою “Чиста водойма” ми працюємо над отриманням відповідної дозвільної документації.

Зазначено, що цей малий проєкт переміг в конкурсі “Бюджету громадських ініціатив” у 2021 році та мав бути виконаний торік. Водночас реалізацію цього та іншого проєктів призупинили через повномасштабний наступ. Наразі ж фінансування програми відновлюється.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінницьких Хуторах ремонтують «алею-перехід», яка з’єднує дві частини населеного пункту

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.