У Вінниці відбувається набір на безкоштовні курси розмовної української мови

21:35
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці відбувається набір на безкоштовні курси розмовної української мови для підлітків та дорослих. Зареєструватись можуть до 1 червня усі охочі (від 12 років).

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Вінницької міської ради.

– Не секрет, що в теперішніх реаліях питання мови в нашій країні стоїть особливо гостро. Але не може не радувати той факт, що сьогодні все більше українців усвідомлюють, наскільки важливим є відмежування від агресора, у тому числі й мовне.

Саме тому виникла ідея запровадження проєкту “Вільна українська”, метою якого є допомога підліткам та дорослим у невимушеній атмосфері подолати психологічні бар’єри при вивченні мови, покращити навички розмовної української. Курси будуть корисними як для молодших, так і для старших слухачів.

Викладатимуть їх досвідчені фахівці із числа вчителів-філологів нашої громади, аби в кожного охочого українська була вільною, як і наша незламна держава, – цитують директорку Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксану Яценко.

Курси створили як для вінничан, так і для внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у Вінницькій громаді.

Запланована тривалість курсів – 24 заняття.

Попередній розклад для підлітків (12-17 років):
▫️Підлітковий клуб за місцем проживання «VinSmart» (м. Вінниця, вул. Соборна, 91): понеділок, середа, п’ятниця, 15:00-16:30;
▫️Підлітковий клуб за місцем проживання «VinSmart» (м. Вінниця, вул. Стельмаха, 25): понеділок, середа, п’ятниця, 15:00-16:30.

Для дорослих:
▫️Вінницька міська бібліотека №1 (м. Вінниця, просп. М. Коцюбинського, 49): вівторок, середа, четвер з 17:00-18:30;
▫️Вінницька міська бібліотека №13 (м. Вінниця, просп. Космонавтів, 39): понеділок, вівторок, четвер з 17:00-18:30.

Щоб стати слухачами курсів, необхідно до 1 червня 2022 року зареєструватися ТУТ. Про зарахування до груп та початок занять учасників повідомлять в індивідуальному порядку.

Організатор – Вінницька міська рада у партнерстві з командою Всеукраїнської ініціативи “Навчай українською”.

Ілюстративне фото – srf.ch
Відео з архіву