У Вінниці відбулась акція на підтримку військовополонених захисників Маріуполя. ФОТО

16:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 4 листопада, у Вінниці відбулась мирна акція, спрямована на привернення уваги до питання звільнення військовополонених захисників Маріуполя. 

Близько 12-ої години на Європейській площі зібралися близько 50 людей – це дружини, матері та діти військових. Біля Вежі Артинова учасниці акції розгорнули прапори, а також плакати із закликами повернути захисників з полону та не мовчати про них.

 

 

Однією з учасниць акції була Марія Алєксєєвич – дружина бійця полку ”АЗОВ” Сергія Алєксєєвича. Жінка також є представницею відділу комунікації ГО “Спільнота родин Оленівки”.

– Сьогодні ми зібралися для того, щоб нагадати суспільству, що потрібно боротися за військовополонених, тому що це наші захисники, наші оборонці, які віддавали все для того, щоб зупинити росію, щоб росія не пішла далі. Оборонці Маріуполя, як ви знаєте, майже три місяці, в повному оточені обороняли Маріуполь. Просто поза межами людських можливостей, я вважаю.
І їх ми просто не маємо права забувати. Ми маємо про них говорити постійно. Для того, щоб пришвидшити їхнє повернення. Чому важливо про них говорити? Тому що ми вже знаємо випадки того, що коли про людей говорять – вони виживають в полоні й повертаються додому.

Марія каже, що в полоні росіян досі перебуває приблизно 1900 оборонців Маріуполя. Однак, підкреслює вона, на противагу тому, що раніше про військовополонених багато говорилося і в суспільстві, і в медіа, наразі цьому питанню приділяють надто мало уваги. 

– Я розумію звичайно, що в країні війна. Ми маємо спрямовувати зусилля для того, щоб допомагати ЗСУ, для того, щоб перемогти росію. Але ми не маємо права забувати про тих, хто в полоні, тому що вони військові, вони билися за нас усіх, – каже Марія. – При будь-якій можливості я прошу і журналістів, і суспільство нагадувати про наших військовополонених, яких ми маємо просто витягнути.

Текст та фото Євгена Симоненка

Читайте також: Про оборону Маріуполя, патріотизм з дитинства та медичну службу: зустріч із захисником “Азовсталі” Назарієм Гринцевичем у Вінниці

Читайте також: “Заради порятунку тих, хто лишився на “Азовсталі”: у Вінниці відбулась пресконференція бійців “Азову”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.