У Вінниці відбудеться виставка, присвячена загиблим на фронті захисникам

15:19
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться виставка, присвячена загиблим у війні з Росією захисникам України. В експозиції будуть речі загиблих українських військових, бійців добровольчих батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів МВС та СБУ.

Як повідомляється в анонсі, виставку “Блокпост пам’яті” можна буде відвідати у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї з 12 січня до 8 травня.

Зазначено, що “Блокпост Пам’яті” – волонтерський проєкт Міжнародної асоціації дослідників фортифікації “Цитадель”, який було розпочато 18 березня 2016 року. Автором проєкту є Павло Нетьосов, волонтер пошукової місії “Евакуація 200”.

Метою проєкту є збереження пам’яті про захисників України, загиблих у війні проти російських окупантів, сприяння патріотичному вихованню молоді, переважно школярів та студентів вищих навчальних закладів.

Зазначено, що на виставці, яка складається з кількох десятків вітрин, представлені речі загиблих українських військових, бійців добровольчих батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів МВС та СБУ.

Відвідати експозицію “Блокпост Пам’яті” можна буде з 12:00 12 січня до 8 травня у 13-15 залах Вінницького обласного краєзнавчого музею (вулиця Соборна, 19). Вхід вільний.

Фото зі сторінки анонсу

Читайте також: “Вшануй”: у вінницькому “Квадраті” відкрилась фотовиставка, присвячена загиблим військовим і учасникам Революції Гідності

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.