“Вшануй”: у вінницькому “Квадраті” відкрилась фотовиставка, присвячена загиблим військовим і учасникам Революції Гідності

18:53
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Крізь призму авторських фотографій французького фотографа українського походження Юрія Білака українські сім’ї розповідають історії своїх близьких – загиблих на війні з Росією.

Про виставку повідомили на фейсбук-сторінці Вінницького обласного молодіжного центру “Квадрат”. Вона створена для вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності та російсько-української війни. Виставка проходить в рамках Всеукраїнської акції “Вшануй”.

 

Так, виставка представлена фотопрезентацією робіт французького фотографа українського походження Юрія Білака. Проводиться Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центом:

Кожна сім’я обрала одну сімейну реліквію – річ, яка є найпам’ятнішим нагадуванням про загиблого: куртка, гітара, лицарські обладунки, книги. Ці родинні артефакти уособлюють своєрідне продовження відсутньої на фото людини. Виставка покликані змінити ставлення суспільства до понять «герой», «жертва», «агресор» та переосмислити шанування героїв, – йдеться в дописі.

Виставка діє щоденно у просторі молодіжного центру “Квадрат” за адресою: вулиця Театральна, 15.

Фото – https://www.facebook.com/kvadrat.vn.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.