У Вінниці відбудуться три гастрономічні майстер-класи в рамках Днів європейської спадщини

20:48
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться три гастрономічні майстер-класи в рамках Днів європейської спадщини. Усі охочі зможуть навчитись готувати затірку конопляну, хумус з чорної квасолі та буряка, борщ на вишні та багато іншого.

Як повідомляє Вінницька міська рада, майстер-класи проведе дослідниця подільської кухні Олена Павлова. Вона впродовж понад десятиліття реконструює відшукані у збірниках рецепти та вцілілі традиції локальної гастрономічної спадщини.

Вже завтра, 20 вересня, відбудеться перший майстер-клас «З щоденника бабусі». Учасники майстер-класу навчаться готувати затірку конопляну, вареники з вишнею і маком з кольорового тіста. Також – напій з петрушкою та лимоном «вітамінна бомба». Окрім цього, під час заходу можна буде прослухати пізнавальну лекцію та спробувати дегустаційну тарілку.

Подія відбудеться у TopRest HoReCa service, що розташований по вулиці Дмитра Майбороди, 6.

Вартість участі – 400 грн (оплата готівкою на місці). Реєстрація за ЦИМ посиланням.

Згодом, 22 вересня, відбудеться другий майстер-клас «Вінницькі манси» з екскурсом в історію вінницьких євреїв. Учасники дізнаються, як готувати форшмак, хумус з чорної квасолі й буряка, кошерні шкварочки, бульйон та напій на основі гранату, а також посмакують дегустаційною тарілкою.

Місце проведення заходу – ресторація Vltava по вулиці Визволення, 8.

Вартість участі – 400 грн (оплата готівкою на місці). Реєстрація за ЦИМ посиланням.

І наступного дня, 23 вересня, відбудеться майстер-клас «Сучасна подільська кухня». На заході можна буде скуштувати борщ на вишні, дізнатися секрети приготування справжньої картоплі по-уланівськи та приготувати намазки з сала та різних добавок.

Місце його проведення – ресторан NUMO, який розташований за адресою вулиця Келецька, 63.

Вартість участі – 550 грн (оплата готівкою на місці). Реєстрація за ЦИМ посиланням.

Зазначено, що кожний майстер-клас триватиме дві години, а починатимуться вони о 16:00. Зокрема, майстер-класи відбудуться лише тоді, коли будуть сформовані групи учасників через реєстраційні форми.

Ілюстративне фото – https://www.myvin.com.ua/, 

фото – Вінницька міська рада