У Вінниці відбудеться “Пироговський пікнік” з фудкортом, історичними танцями та грою у крокет

14:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на території музею-садиби Миколи Пирогова відбудеться тематичний пікнік. На відвідувачів чекає гра у крокет, ярмарок смаколиків, історичні танці та навіть презентація книги-довідника “За рецептами Миколи Пирогова”. 

Як  повідомили на сайті міської ради, усе це відбудеться 4 вересня у форматі ретро-пікніка другої половини ХІХ ст. А метою заходу є популяризація імені видатного хірурга та розкриття й підсилення туристичного потенціалу цієї локації.

Відвідувачів зустрічатимуть костюмовані персонажі власників садиби. На території буде пікнікова зона, фудкорт, ярмарок смаколиків від місцевих виробників. Учасники події зможуть відвідати екскурсії, долучитися до ретро-пікніка, майстер-класів з приготування різних видів чаю та кави, гри у крокет та історичних танців, відвідати тематичні лекції та презентацію книги-довідника “За рецептами Миколи Пирогова”, виданої в рамках конкурсу соціокультурних грантів Вінницької міської ради, йдеться в анонсі заходу.

“Пироговський пікнік” відбудеться 4 вересня і триватиме з 11:00 до 17:00 години.  Вхід на територію музею буде за стандартними тарифами: дорослі — 20 гривень, діти — 10 гривень, пільгові категорії — безкоштовно. Деталі та програма заходу будуть з’являтися на сторінці події у Фейсбук та на сайті Вінницької міської ради.

Микола Іванович Пирогов учений зі світовим ім’ям, який останні 20 років життя провів під Вінницею у мальовничій садибі “Вишня”. Її будівлі та парк збереглися до нашого часу і зараз є частиною комплексу Національного музею-садиби М.І. Пирогова.
_
Ця локація вже понад півстоліття є справжнім туристичним магнітом Вінниці. Її часто використовують для весільних та художніх фотосесій. Зараз запити та інтереси відвідувачів змінюються, проте і музей розширює перелік своїх функцій. Впродовж усього літа на території садиби був розташований концертний майданчик просто неба (проєкт “PIROGOV SKY” – авт). На черзі тематичний Пироговський пікнік, ініційований у 2020 році колективом музею та ГО “Клуб подільської кухні” в рамках туристичного хакатону TourMix. Захід підтримала Вінницька міська рада в рамках реалізації Стратегії розвитку туризму до 2030 року (джерело – vmr.gov.ua).

Графіка – facebook.com/vinnmarketingtourism

Читайте також: У садиби-музею Миколи Пирогова з’явився електронний аудіогід

Читайте також: Селфі з Петлюрою, “кулінарний” Коцюбинський та “шлях Якова”: кращі проекти вінницького туристичного хакатону. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.