У садиби-музею Миколи Пирогова з’явився електронний аудіогід

10:35
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

В музеї-садибі видатного хірурга Миколи Пирогова додали нову послугу для відвідувачів ― аудіосупровід  усіма його локаціями.

На сайті закладу повідомили, що цей аудіогід безкоштовний, головне ― мати доступ до мобільного Інтернету на своєму смартфоні. Зазначається, що таким чином Національний музей-садиба М. І. Пирогова адаптує свою роботу до обмежень на великі екскурсійні групи (у зв’язку з карантинними обмеженнями через пандемію COVID-19 ― авт).

Для відвідувачів музею, хто бажає неквапливо прогулятись алеями парку садиби “Вишня”, помилуватись його пейзажами та познайомитися з історією меморіалу, визнаного як одне з “Семи чудес Вінниччини”, пропонуємо скористатися допомогою нашого електронного аудіогіда, – йдеться у повідомленні.

Скріншот – izi.travel

Для того, щоб скористатися послугою, достатньо увімкнути мобільний Інтернет на своєму смартфоні (швидкість 3G-4G) і завантажити сторінку з контентом аудіогіда. Знайти аудіогід можна за ЦИМ посиланням, або за допомогою сканера QR-кодів на вашому пристрої та зображення, розміщеного біля входу до музею.

До речі, аудіосупровід є лише українською мовою, а на сторінках кожної відкритої локації можна знайти текстовий варіант аудіогіда та його ілюстративний супровід. Також, у разі необхідності, відвідувачам радять звертатися до співробітників екскурсійної служби музею.

Загалом на схемі маршруту садиби-музею є 8 локацій:
1) вхід до музею-садиби;
2) центральна алея;
3) липова алея;
4) обеліск на місці лікарні М. І. Пирогова;
5) аптека М. І. Пирогова;
6) будинок М. І. Пирогова;
7) пам’ятник М. І. Пирогову;
8) тераса будинку М. І. Пирогова.

Тур, забезпечений супроводом аудіогіда, передбачає рекомендовані зупинки у певних локаціях, позначених спеціальним інформаційними вказівниками на території садиби та на карті-схемі її паркової частини. Радимо для сприйняття логічної послідовності екскурсійного викладу дотримуватись запропонованого напрямку маршруту, визначеного обраним туром, – зазначають у музеї-садибі.

Тако відвідувачам рекомендують користуватися індивідуальними навушниками, щоб прослуховування було комфортним і нікому не завдавало незручностей.

Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований у південно-західній частині міста Вінниці, у мальовничій садибі “Вишня” за адресою: вулиця Пирогова, 155. Там впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов (джерело pirogov.com.ua).

Фото – pirogov.com.ua
Головне фото – з архіву Vежі

Читайте також: У Московському патріархаті хочуть канонізувати Миколу Пирогова

Читайте також: Як виглядає ребальзамований Пирогов. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Доступність мистецтва та історії: чи можуть люди з інвалідністю потрапити у вінницькі музеї? ОГЛЯД

Читайте також: У міськраді відповіли, чи закриватимуть уночі парковку садиби Пирогова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.