У Вінниці відбудеться презентація програми екологічної неформальної освіти “Еко-Центру Стіна”

18:01
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці 19 жовтня відбудеться презентація програми екологічної неформальної освіти “Еко-Центр Стіна” та проекту “Кліматична справедливість для сільської молоді”.

Як ідеться в анонсі події, зокрема буде презентовано “Еко-Центр Стіна” як місце проведення проєктів неформальної освіти, та розкриє культурні й природні особливості контексту, у якому розташовано центр.

“Чекаємо на захід всіх, хто зацікавлені у неформальній освіті, сільській тематиці та проєктах сталого розвитку, екологічних активістів/активісток та всіх, хто скучив за літніми молодіжними таборами” – пишуть організатори.

Що цікавого відбувається у маленькому, але красивому селі Стіна на півдні Вінниччини? Чому туди їдуть іноземці і чому Фатіх та Ібрагім з Туреччини більше двадцяти днів цього літа провели в наметі на території «Еко-Центру Стіна»? Як молодь може самотужки займатись альтернативною енергетикою та що таке кліматична справедливість? І що ж таке врешті-решт цей карбоновий слід, про який всі зараз говорять? Для відповіді на ці всі питання запрошуємо вас відвідати «Презентацію програми екологічної неформальної освіти ‘Еко-Центр Стіна’ та проекту кліматична справедливість для сільської молоді»! – йдеться в анонсі події.

В програмі сплановані наступні обговорення:
– Перспектив альтернативної енергетики;
– Представлення програм неформальної освіти European Solidarity Corps, Ерасмус+ від учасників із Туреччини, Франції, Німеччини, Нідерландів;
– Представлення села Стіна як дестинації сільського туризму;
– Веб-міст із німецькими партнерами Service Civil International.

Також присутні матимуть змогу поспілкуватись з волонтерами Європейського Корпусу Солідарності, котрі були невід’ємною частиною команди організаторів проєкту. Також відбудеться виступ акордеоніста Юліуша Мейєра та розіграш сувенірів від “Еко-Центру Стіна”.

Зустріч відбудеться 19 жовтня о 18:30 в молодіжному центрі “Квадрат”, що за адресою:  вулиця Театральна, 15: Вхід безкоштовний.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини у рамках програми «Східного Партнерства» (Federal Foreign Office of Germany). Організатор події – українська неурядова організація “Центр розвитку Пангея Ультіма”.

Стіна – це невелике село в Томашпільському районі на кордоні з Молдовою, що розташоване за 100 кілометрів від Вінниці. Воно цікаве тим, що має багато легенд, велику історію та мальовничу природу за що його називають “маленькими Карпатами”.

 

Фотоілюстрація – з фейсбук-сторінки заходу, головне фото – з архіву “Vежі”.

 

Читайте також: Вінничан запрошують на французький безкоштовний розмовний клуб

Читайте також: На Покрову у Вінницькій області відбудеться фестиваль тиманівської каші-капусти

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.