Вінничан запрошують на французький безкоштовний розмовний клуб

20:24
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці наступного тижня відбудеться перша зустріч розмовного клубу з навчання французької культури та мови. Заняття проводитимуть волонтери з Франції – Жуль та Марсель.

Як пишуть “Veжі” організатори,  перше заняття відбудеться наступного вівторка, 12 жовтня, у молодіжному центрі “Level 80” (вулиця Магістратська, 80). Початок о 18:00. Зареєструватися на зустріч можна ТУТ, вхід безкоштовний.

– Будемо розмовляти про французьку культуру і звички, вивчати мову. Щотижня різні аспекти життя у цій Франції: культура їжі, багата історія, улюблена музика та актори, тощо. Клуби будуть проходити у невимушеній атмосфері, кожен може висловити свою думку і завдати будь-які питання.

Робочі мови занять  – французька та англійська. Зустрічі проводитимуть два волонтери, які приїхали до Вінниці завдяки європейській молодіжній програмі “Європейського корпусу солідарності” – Жуль та Марсель.

 

Розмовний клуб організований громадською організацією “Центр Розвитку “Пангея Ультіма” та молодіжним центром “Level 80”. ГО “Пангея Ультіма”  протягом тривалого часу займається хостингом європейських волонтерів, які у Вінниці впроваджують різні проєкти. Зокрема в різний час у Вінниці відбувалися розмовні клуби різними мовами. Про програму, яка дозволяє зокрема й українській молоді подорожувати за кордон читайте ТУТ.

Наразі, окрім французького, у Вінниці в “Level 80” діє нідерландський (щочетверга о 19:00), німецький (щовівторка о 19:15) та польські розмовні (щопонеділка: тінейджери – 17:00, дорослі – 18:00; щосереди: тінейджери – 16:00, дорослі – 17:00) клуби. З питаннями можна звертатися на сторінку молодіжного центру за ЦИМ посиланням.

Головне фото – uatv.ua

Фото в тексті – інстаграм сторінка ГО “Центр розвитку “Пангея Ультіма”

Читайте також: У Вінниці влаштують онлайн-тренінг про соціальне підприємництво

Читайте також: У вінницькому “Квадраті” влаштують майстер-класи з петриківського розпису

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.