У Вінниці відбудеться кулінарний майстер-клас з гастрогідесою Оленою Павловою

15:47
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться кулінарний майстер-клас, на якому “досліджуватимуть особливості подільської кухні та готуватимуть страви разом з гастрогідесою Оленою Павловою”. Наразі до участі запрошують переселенців.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці Вінницької міської ради, майстер-клас відбудеться 6 червня.

– Вінниця – інтеркультурне місто, яке гостинне до кожного, воно має свої традиції та цінності. Особливе місце в цьому посідає подільська кухня з її різноманіттям страв. Ми хочемо надати можливість ближче познайомитися з особливостями подільської кухні тим, хто обрав наше місто для тимчасового чи постійного проживання, – цитують менеджерку проєктів КП «Інститут розвитку міст» Юлію Кашпрук.

Як повідомили організатори, учасниками майстер-класу стануть як вінничани, так і переселенці, однак наразі місця для вінничан вже заброньовані, тому взяти участь в заході можуть переселенці.

Майстер-клас відбудеться в понеділок, 6 червня, о 15:00 у ресторані «Влтава» (вул. Визволення, 8). Можлива кількість учасників – 15 осіб. Реєстрація за номером (067) 706 70 51. Участь безкоштовна.

Захід відбудеться в рамках впровадження «Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади» за фінпідтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» за сприяння Урядів Німеччини та Швейцарії). Організатор – Інститут розвитку міст

Графіка організаторів