У Вінниці від роботи відсторонили 130 невакцинованих освітян

18:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Станом на 8 листопада у Вінниці відсторонили від роботи 130 невакцинованих освітян. Серед них 52 працівники вінницьких дитсадків, а 78 — шкіл.

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на директорку департаменту освіти Вінницької міської ради Оксану Яценко.

— Людей письмово попередили про те, що їх буде відсторонено від роботи під підпис. Сьогодні видано офіційний наказ. Ці всі дії вчиняються відповідно до Постанови Кабміну, яка стосується тих людей, які, не маючи або сертифікату про одужання, або довідки про протипоказання, не бажають отримувати щеплення, — цитують в “Суспільному” Оксану Яценко.

Також, за словами посадовиці, наразі у місті проти COVID-19 вакциновано 93,5% відсотка освітян. Зазначається, що нещеплені працівники відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Зазначимо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 1096 від 20 жовтня 2021 року та Наказу Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”, з 8 листопада освітяни, працівники центральних органів виконавчої влади та співробітники місцевих адміністрацій, які не отримали щеплення від COVID-19, будуть відсторонені від роботи. Як йдеться в Постанові, “строк відсторонення встановлюється до усунення причин, що його зумовили“.

За повідомленням “Громадського”, згодом у перелік професій хочуть додати працівників, які надають соціальні послуги, співробітників закладів захисту прав дітей та реабілітаційних закладів, а також установ, що внесені до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

Фото – unicef.org та з архіву Veжі

Читайте також: Як відбулася акція противників кампанії вакцинації у Вінниці: позиція учасників та коментарі юристів. ФОТО

Читайте також: В Україні запускають цифровий COVID-сертифікат на підставі одужання

Читайте також: З 8 листопада у Вінниці учні середніх та старших класів перейдуть на змішану форму навчання

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.