З 8 листопада у Вінниці учні середніх та старших класів перейдуть на змішану форму навчання

17:20
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Починаючи з понеділка, 8 листопада, учні середніх та старших класів у Вінниці перейдуть на змішану форму навчання.

Як повідомляє Вінницька міська рада, таке рішення 5 листопада прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, пов’язаної зі стрімким поширенням COVID-19.

Також зазначено, що з 8 листопада організація освітнього процесу на території Вінницької міської територіальної громади для учнів 1-4 класів буде здійснюватися у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

“Із середини жовтня спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірус серед мешканців громади. Якщо у перший тиждень жовтня було зареєстровано 389 випадків захворювання вінничан на Covid-19, то протягом останнього тижня захворіло 1049 осіб (зростання в 2,7 раза). Тільки за останню добу зафіксовано 257 вперше виявлених випадків Covid-19, в т.ч. 23 випадки серед дітей” – повідомляє міськрада.

Крім того, зазначено, що на сьогодні на стаціонарному лікуванні в міській лікарні «Центр матері та дитини» перебуває 101 дитина, із яких 44 пацієнти – з вірусно-бактеріальною пневмонією. Упродовж останнього тижня кількість госпіталізацій дітей в «ЦМтаД» з вірусно-бактеріальною пневмонією зросла в 1,5 раза.

“У зв’язку з цим, за рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 8 листопада учні 5-11 класів будуть навчатись за змішаною (комбінованою) формою згідно з затвердженим розкладом навчальних занять. Має бути забезпечено поділ 5-11 класів (наповнюваність яких становить більше 20 учнів) на підгрупи з відвідуванням кожною із підгруп по черзі через тиждень навчальних занять у школі. Для учнів класу (групи), які перебувають на самоізоляції, школи мають забезпечити організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання” – йдеться у повідомленні.

Школярі молодших класів будуть відвідувати уроки у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

У спеціальній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням ВМР освітній процес також буде проходити у звичайному режимі.

Ілюстративне фото – education.24tv.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.