У Вінниці від COVID-19 вакцинувалися майже 74% працівників закладів освіти

7:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міській територіальній громаді 73,6% від загальної кількості працівників закладів освіти вакцинувалися від COVID-19. 

Такі дані станом на 21 вересня опублікували на сайті Вінницької міської ради. Водночас станом на 16 вересня цей показник був на рівні 68,1%. Зазначається, що найвищий показник вакцинованих – в інклюзивно-ресурсних центрах (91,6%). А в закладах позашкільної освіти від COVID-19 щепились 83,8% працівників. Високий показник імунізованих і в школах та садочках.

Вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з протиепідемічними заходами. Про це ми постійно говоримо нашим педагогічним колективам. І на сьогодні маємо досить високі показники, – зазначила Оксана Яценко, директорка Департаменту освіти міської ради.

Що стосується шкіл, тут ситуація теж досить непогана – 76,6% вчителів вже вакциновані. В 30 міських школах щепилось 80% колективів, ще в п’яти – понад 70%. Ми сподіваємося, що навіть під час погіршенням епідеміологічної ситуації всі освітні заклади продовжать свою роботу, – додала Оксана Яценко.

Також зазначається, що в дитячих садочках Великої Вінниці від коронавірусної інфекції імунізувалось 68,7% працівників. Більше 80% щепились в садочку №31, а в садочку №15 понад 70%.

Ілюстративне фото – uvnimg.com

Читайте також: Україна переходить у “жовту” зону карантину з 23 вересня

Читайте також: «Вакцинуйся. Збережи життя»: у Вінниці стартувала реєстрація на участь в акції подарунків за вакцинацію

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.