«Вакцинуйся. Збережи життя»: у Вінниці стартувала реєстрація на участь в акції подарунків за вакцинацію

10:18
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 1 вересня, стартувала реєстрація для участі в акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Долучитись до неї можуть мешканці Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і пройшли повний курс вакцинації.

Як повідомляє Вінницька міська рада, акція триватиме до кінця року. Щоб долучитись, необхідно перейти за ЦИМ посиланням, заповнити реєстраційну форму учасника та дати згоду на обробку персональних даних.

Зазначено, що кожен учасник отримає порядковий номер, за яким згодом відбудеться розіграш призів. Розіграші будуть проводити тричі. Перший відбудеться вже 17 жовтня, під час якого визначать переможців, які отримають 15 телевізорів та 15 велосипедів. Номери учасників визначатимуть рандомно.

Потім буде ще два розіграші – у листопаді та грудні. Головний приз, – автомобіль Toyota Corolla, – розіграють 17 грудня.

Нагадаємо, минулого тижня виконком міської ради прийняв рішення про проведення акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Зазначалося, що головним призом буде автомобіль Toyota Corolla. Також серед подарунків:

– 1-й тур: 15 телевізорів та 15 велосипедів
– 2-й тур: 15 телевізорів та 15 велосипедів
– 3-й: 20 телевізорів та 20 велосипедів.

Всі деталі акції – ТУТ.

Читайте також: Подарунки за вакцинацію: у Вінниці влаштують акцію “Вакцинуйся. Збережи життя”

Фото – 5.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.