Проєкти-переможці конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” у Вінниці реалізовуватимуть у 2023 році

12:39
Become a Patron!

Цього року конкурс проєктів у рамках “Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади” на паузі. Та члени Координаційної ради проголосували сьогодні, 13 жовтня, за продовження їх реалізації протягом 2023 року та перенесення видатків на наступний рік.

Як повідомляє заступник міського голови у Вінниці Андрій Очеретний, йдеться про 22 проєкти-переможці 2021 року на загальну суму понад вісім мільйонів гривень. І, зокрема, проєкту-переможця 2020 року №54 “Безкоштовна стерилізація безпритульних кішок і котів на території ВМТГ”.

Попри всі виклики та складнощі нам вдалося втілити в життя один проєкт 2022 року – модернізацію дитячого майданчика в мікрорайоні Сабарів. Там розмістили: дитяче та спортивне обладнання, лави та урни, встановили огорожу, вимостили ділянку тротуарною плиткою і гумовим покриттям, а також облаштували освітлення, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 28 жовтня 2021 року у Вінниці оголосили перелік проєктів-переможців тогорічного конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”. Так, цього року в місті планували реалізувати 23 проєкти й ця кількість для міської громади – рекордна. 

Повідомлялось, що було обрано 9 великих проєктів на суму в 7 222 320 гривень. З них один великий проєкт вартістю 910 000 грн – на території Стадницького старостинського округу. Також визначено 14 малих проєктів на суму 2 777 680 грн, з них 5 малих проєктів на суму 1 182 560 грн – на території різних старостинських округів громади.

Фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: У Вінницькій громаді наступного року реалізують 23 проєкти “БГІ”. ПЕРЕЛІК ПРОЄКТІВ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.