У Вінниці на Сабарові модернізують дитячий майданчик в рамках “Бюджету громадських ініціатив”

14:01
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці в мікрорайоні Сабарів реалізують проєкт переможця конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” – “Сабарів. Дитячий світ”. Проєкт передбачає капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика по вулиці Карбишева.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика реалізують по вулиці Карбишева – навпроти будинку 30-А. Тут, зокрема, облаштують елементи дитячого майданчика, а саме: ігровий комплекс “Башта”, подвійну гойдалку на металевих стійках, гойдалку-балансир та гойдалку на пружині “Мотоцикл” та велику карусель.

Окрім цього, планується, зокрема, влаштування елементів спортивного майданчика (чотирьох спортивних тренажерів, турніка подвійного, багатофункціонального комплексу МФС).

Наразі роботи з капітального ремонту дитячо-спортивного майданчика тривають. Станом на сьогодні виконано: перенесення існуючих елементів обладнання, влаштовано лавки, огородження, плитку ФЕМ, гумову плитку, закладні під спортивні тренажери, ігровий комплекс “Башта”, гойдалка-перевага, закладні під карусель та гойдалку на пружині, металеві стійки для гойдалки. Цьогоріч, це вже третій майданчик, який з’явиться у нашому місті, – розповідає заступник директора департаменту міського господарства Вінницької міської ради Олександр Зімбовський.

Як зазначає Олександр Зімбовський, облаштування спортивно-ігрових майданчиків є стимулом для дітей та молоді займатися фізкультурою й спортом та якісно проводити дозвілля, що в умовах війни є дуже важливим.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.