Вінничани в петиції просять зберегти кінотеатр імені Коцюбинського

21:23
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничанин створив петицію до Вінницької міської ради з проханням зберегти та відремонтувати кінотеатр імені Коцюбинського.

Автором звернення значиться Олександр Сич.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що кінотеатр імені Коцюбинського у Вінниці потенційно може припинити своє існування як місце для прокату фільмів. Так, у будівлі на Соборній, 68 (де розташовані Експоцентр та кінотеатр), планують створити консультаційний центр для малого та середнього бізнесу – “Business hub”.

Наразі шукають розробника необхідної документації для реконструкції будівлі. Згідно з тендерною документацією, розробник має передбачити збереження функціонального призначення приміщень для розміщення кінотеатру, зокрема, кінозалу та операторської, однак, як повідомив Vежі Максим Мартьянов, директор Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, попередньо приміщення кінотеатру ім. Коцюбинського вже не використовуватиметься для кінопрокату та показу фільмів глядачам.

Відтак, у петиції автор просить “внести на розгляд міської ради питання про збереження історичної цінності візитівки міста – кінотеатру ім. Коцюбинського”. Також Олександр Сич, очевидно, пропонує не створювати в будівлі “Business hub” (дослівно “відмінити рішення про бізнесцентр”, однак окремого рішення про створення хабу чи “бізнесцентру” наразі на сайті міськради немає – авт.) Натомість, автор просить залишити в центрі кінотеатр на дві зали, в якому зробити сучасний ремонт.

Наразі петиція зібрала 18 голосів з 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів – до 5 грудня 2021 року. Проголосувати за петицію можна ТУТ.

Фото з архіву

Читайте також: У Вінниці на місці Експоцентру планують створити “Business hub”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.