У Вінниці в просторі “ПІЧ” відбудеться прем’єра вистави “Покоївки”

10:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться прем’єра вистави “Покоївки” – про імітацію та втрату себе серед навколишніх звабливих образів. Її покажуть у просторі-студії “ПІЧ” вже цієї п’ятниці. 

В анонсі заходу зазначили, що в основі цієї вистави історія одного з найпровокативніших французьких драматургів Жана Жене.

– Коли заходить сонце, покоївки Клер і Соланж скидають ненависні чорні уніформи та віддаються таємним фантазіям про розкішне життя їхньої Мадам. Краса і ласкавість господині вже роками пробуджують в них непоборні заздрість та злобу одночасно з покірним захопленням. Але цього задушливого вечора обставини змушують їх відсунути всі завіси, – йдеться в анонсі заходу. Під тиском невдоволення та заздрості стилізовані до маріонеток Клер і Соланж скидають свого прекрасного ідола, аби відкрити власну зяючу пустоту, або ж віднайти своє справжнє місце, навіть якщо воно – серед злочинців.

Режисерія: Максим Максимчук.
Режисерія пластики: Гліб Зельгін.
Музика: Сергій Гаврилюк, Марія Панчук, Олександр Міщук.
Світло: Віктор Немченков.
Діють: Марія Єрмолаєва, Єлизавета Гриценко, Оксана Бандура.

Вистава “Покоївки” відбудеться вже цієї п’ятниці, 12 березня, у просторі “ПІЧ” (вул. Пушкіна, 25). Початок – рівно о 19:00, тож глядачів просять не запізнюватися. 

Квитки, вартістю 300 гривень, можна придбати за ЦИМ посиланням (кількість місць обмежена). Організатори звертають увагу на те, що жодних електронних квитків не приходить – ви вже будете у списку.

Авторка афіші – Ліна-Марія Шлапак

Читайте також: У Вінниці відкрили “ПІЧ” – новий простір-студію для мистецьких подій. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Творча династія Зельгіних-Земелько: від Вінниці до Китаю, між театром і танцем у пошуках свободи

Читайте також: Жінка-восьминіг, опера та Кролик із Дивокраю: у Вінниці відкрили театральний сезон “Магією театру”. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.