У Вінниці цього року планують відремонтувати інженерні мережі у 18 багатоповерхівках

16:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цього року планують відремонтувати інженерні мережі у 18 багатоповерхівках. Наразі роботи тривають у чотирьох багатоквартирних будинках, в одному будинку капремонт вже завершили.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Там зазначили, що роботи проводять як на умовах співфінансування з мешканцями, так і для будинків ОСББ, що обрали ремонт інженерних мереж по програмі підтримки об’єднань співвласників.

Наразі інженерні мережі лагодять у будинках за адресами: вул. Волошкова, 8, та вул. Б. Ступки, 21. Там замінюють труби мереж холодного водопостачання. У будинку на вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 56 оновлюють мережі холодного та гарячого водопостачання. Співвласники багатоквартирного будинку по вул. Саксаганського, 15 підійшли до питання комплексно: там окрім заміни труб холодного та гарячого водопостачання, оновлять і труби каналізаційних мереж. А в будинку на вулиці В. Стуса, 32 капітальний ремонт інженерних комунікацій завершили.

– Також на умовах співфінансування у будинках ремонтують щитові, герметизують міжпанельні стики, лагодять дахи, замінюють вікна на енергоефективні та проводять капітальний ремонт ліфтів. Ми готові розглянути ініціативи співвласників будинку, які хочуть долучитися до співфінансування робіт та скористатися можливістю осучаснити свій дім, – розповів Роман Фурман, директор Департаменту житлового господарства міської ради.

Крім цього він нагадав, що у багатоповерхівках, де створюють ОСББ, є можливість зробити один капітальний ремонт коштом міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року, то фінансова підтримка надається на ремонт двох конструктивних елементів.

Щороку у Вінницькій міській територіальній громаді у багатоквартирних будинках ремонтують інженері мережі. Роботи виконують в рамках Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства Вінниці на 2019-2024 роки та на умовах співфінансування, де мешканці сплачують 30% вартості, решту 70% фінансують з бюджету громади.
_
Впродовж 2021 року у Вінниці капітально відремонтували інженерні мережі у 43 багатоповерхівках (джерело – new.vmr.gov.ua).

Фото – new.vmr.gov.ua

Читайте також: Сквер імені Кобилянської, батут на Тяжилові та трибуни на Волошковій: у Вінниці оголосили тендери по проєктах “БГІ”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.