Сквер імені Кобилянської, батут на Тяжилові та трибуни на Волошковій: у Вінниці оголосили тендери по проєктах “БГІ”

13:35
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

В департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради оголосили низку тендерів щодо капітального ремонту по вулиці Ватутіна на Тяжилові, вулиці Волошковій біля Олієжиркомбінату та вулиці Ольги Кобилянської в районі П’ятничан. Всі три тендери стосуються проєктів-переможців тогорічного конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”. 

Так, тендер щодо капітального ремонту по вулиці Кобилянської (створення “Скверу імені О.Кобилянської”) було оголошено 31 січня. Очікувана вартість робіт – 625 190 гривень і 40 копійок. Кінцевий строк подання пропозицій – 9 лютого. Термін виконання робіт – 28 жовтня 2022 року.

Технічне завдання передбачає, окрім іншого, демонтаж існуючих на ділянці металевих огорож, вивезення сміття, облаштування доріжок, лавок та урни, освітлення, озеленення (йдеться про засівання саджанцями “Барбарису Тунберга”, туї шаровидної, а також облаштування квітників).

Встановлення глядацьких трибун біля волейбольного майданчика по вулиці Волошковій (тендер по капремонту спортивного майданчика) попередньо оцінено в 197 789 гривень, 60 копійок. Строк виконання робіт – 27 жовтня 2022 року. Там передбачено облаштування покриття, навісу та дворядної трибуни на 22 місця. 

Облаштування ігрової зони на Тяжилові – встановлення наземного батута (йдеться про тендер щодо капремонту дитячого майданчика по вулиці Ватутіна біля будинку №58) було попередньо оцінено в 218 273 гривні, 54 копійки. Термін виконання робіт – 27 жовтня. За тендерною документацією, передбачено встановлення батуту розміром 2 на 2 на 0,44 метра, а також низку підготовчих робіт.

Про проєкти “БГІ”

Як вже було згадано, всі три тендери стосуються проєктів-переможців минулорічного конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”, які мають бути реалізовані протягом 2022 року.

Так, проєкт щодо створення Скверу імені Кобилянської на П’ятничанах став одним з великих проєктів-переможців “БГІ”. Тоді його було оцінено в 660 тисяч гривень. Автори проєкту сподівались, що сквер стане “візитівкою” П’ятничан.

 

Трибуни на Волошковій та встановлення батуту на Ватутіна стали одними з переможців серед запропонованих малих проєктів. На Волошковій пропонували облаштували трибуни з навісом на 20 місць. Проєкт було оцінено в 187 350 гривень. 

В проєкті по встановленню батуту, в свою чергу, також пропонувалося облаштувати канатну дорогу, а сам проєкт було оцінено в 240 тисяч гривень.

Детальніше про всі проєкти-переможці минулорічного “Бюджету громадських ініціатив” можна прочитати за ЦИМ посиланням.

Фото – архівні ілюстрації з презентацій проєктів “БГІ”