У Вінниці триває онлайн-обговорення інноваційного житла для IT-фахівців

10:21
Автор: Дарія Марущак
Become a Patron!

Вінничан запрошують долучитися до закритих груп проекту житлового комплексу SMART IT CITY, презентація якого відбудеться у взимку. Smart IT City – проект житла для ІТ-спеціалістів, який поєднує у собі сучасні інноваційні рішення та враховує побажання потенційних власників квартир.

  • У нашому проекті потенційні покупці впливають на те, яким чином виглядатиме будинок ще до моменту самого будівництва. Завдання груп полягає у тому, що саме у них будуть обговорюватись основні концепції, наприклад, типи планування квартир. Ми хочемо дізнатися, чи ці типи квартир будуть реально зручними для потенційних покупців, – розповідає Дмитро Софина, засновник і співвласник ІТ-компанії Winstars Technology LLC, проекту Smart IT City та виконуючий обов’язків голови Vinnytsia IT-Association.

Земельна ділянка для будівництва становить 2,5 гектари та знаходиться за гіпермаркетом “Метро” та “Епіцентром”. Поруч з нею розташована ділянка і під будівництво таунхаузів, з аналогічною площею у 2,5 гектари.

Читайте також: “Це не гетто, а коворкінг”: біля Вінниці збудують інноваційні будинки для “айтішників”

Реєстрація буде доступна на постійній основі. Після завершення розробки проектної документації, ініціатори проведуть презентацію для потенційних власників квартир взимку 2018 року, які попередньо будуть залучені до закритої групи. На презентації покажуть відео-промо проекту та дадуть можливість “поринути” у майбутню оселю за допомогою технологій віртуальної реальності.

На початку реалізації проекту ініціатори розглядали три ділянки з різними територіями: таунхаузи, багатоповерхівки та приватні будинки та, попри це, зрозуміли, що приватні будинки не будуть користуватися популярністю через високу собівартість.

Кінцеві варіанти забудов

Багатоповерховий будинок

Таунхауз

Приватний будинок

Квартири проекту будуть трьох типів: квартира-студія, студія+ одна спальна кімната та студія+ дві спальні кімнати.

 

Планування квартир

Ознайомитись з ціною житлового комплексу можна буде навесні 2019 року. У опитуванні, яке складається з трьох частин, організатори цікавляться метражом, загальними потребами, комфортною ціною та іншими показниками, за якими буде співставлятися реальна ціна з комфортними умовами та можливостями людей.

За словами Дмитра Софини, першу секцію Smart IT City можна буде звести до кінця 2019 року, в залежності від обраних будівельних матеріалів- моноліта чи цегли. За реакцією громадськості, ІТ-сектору Вінниці та попередніми результатом опитування, спостерігається тенденція, у якій більшість працівників ІТ-індустрії хочуть жити не тільки з представниками ІТ-сфери. Тому ініціатори вирішили змінити концепцію житла: житловий комплекс буде побудований ще й для людей, які приймають принципи, в яких живуть “айтішники”.

 

Автором проекту став Дмитро Софина, за підтримки представників IT-компаній міста та Vinnytsia IT-Association.

Заповнити анкету та вплинути на реалізацію проекту можна ТУТ . 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.