У Вінниці триває Чемпіонат України з таїландського боксу

10:28
Автор: В'ячеслав Луцков

У Вінниці триває чемпіонат України з тайського боксу. Для участі у змаганні до нашого міста приїхали представники 16 областей.

Як повідомляє “Суспільне” турнір почався позавчора, о 14:00 в СК “Нокаут”.

Таїландський (тайський) бокс або муай тай – вид бойового мистецтва, в основі якого лежить ударна техніка. Муай тай також називають «боксом восьмируких», тому що в ньому широко та різноманітно використовуються руки, гомілки, лікті та коліна (тобто вісім ударних поверхонь). Джерело – Вікіпедія

За регламентом змагання, у Вінниці спортсмени мають відбоксувати 3 раунди по 3 хвилини. Якщо немає нокауту, переможця визначають за сумою балів.

 

– Тут присутні заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, чемпіони світу – йде відбір в збірну, хто займе перші місця – поїде на Чемпіонат світу, – розповідає Віктор Торкотюк, президент Вінницької обласної федерації з таїландського боксу.

Переможців на змаганні обиратимуть у 20 вагових категоріях. Вказується, що за перше місце серед дорослих організатори змагань обіцяють п’ять тисяч гривень, за звання кращого спортсмена — 10 тисяч гривень.

Вказується, що переможці у своїх вагових категоріях поїдуть на Чемпіонат світу з таїландського боксу до Бангкоку (Таїланд). Загалом Чемпіонат України у Вінниці триватиме до 4 червня.

Фото і відео – Суспільне
Головне фото – ua.today