У Вінниці створили інтерактивну мапу літніх терас усього міста. ГРАФІКА

14:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 30 Січня 2019, в 16:30

 

Літо вже перетнуло свій “екватор” і половина теплої пори залишилася позаду. Однак попри розпал сезону відпусток, не кожному з нас вдасться відправитися на моря та гори.

Багато вінничан залишаються в місті та шукають, як відпочити хоча би увечері після робочого дня. Зазвичай з душних офісів багато містян розходиться по затишним кав’ярням та пабам, і більшість надає перевагу саме літнім майданчикам.

Наші Юлія Плахтій та Ольга Мірошниченко два місяці збирали інформацію про вінницькі літні майданчики, обійшли їх усі, пофотографували та поспілкувалися з офіціантами і власниками закладів. Усе заради того, аби наші читачі мали повну інформацію про “літники” у Вінниці. І сьогодні VежА презентує зручну інтерактивну мапу, на якій позначена абсолютна більшість літніх майданчиків міста – загалом майже шість десятків закладів – з максимально повною інформацією.

Де найзручніші крісла, де майданчики біля води, де найкращий вибір кальянів, а де – великий асортимент пива? Куди можна прийти з дитиною, в яких закладах дозволяють палити, які всюди ціни та яку музику вмикають? Усе це – на нашій мапі та в серії матеріалів нижче:

Поїсти на свіжому повітрі: огляд літніх майданчиків центру Вінниці. ФОТО/ГРАФІКА

Літні майданчики вінницьких закладів: Центральний парк та вулиця Пирогова. ОГЛЯД

Літні тераси на Вишеньці: огляд вінницьких відкритих майданчиків. ФОТО

На дахах і з пивними діжками: огляд літніх майданчиків Поділля. ФОТО

Піца-бургер, десерти з Італії та страви без свинини: огляд літніх терас Замостя