У Вінниці стартувало онлайн-опитування про “вінницьке” бачення майбутнього Музею міста

14:25
Автор: Катерина Дядюк

Вінничанам пропонують долучитися до створення Музею міста, взявши участь у грі в асоціацію. Це онлайн-опитування щодо “вінницького” бачення майбутнього закладу.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради, нагадавши, що музей розмістять в історичній садибі Боруха Львовича, що по вул. Симона Петлюри, 15 а.

В історичній садибі Боруха Львовича створюється Музей Вінниці. Інституція такого масштабу стане свідченням зрілості нашої громади, репрезентуватиме образ міста та плекатиме ідентичність вінничан, – розповіла Олеся Коваль, заступниця директора з музейно-виставкової роботи. У процесі розробки наукової концепції ми вивчаємо спільне уявлення городян про Вінницю і тому звертаємося до вінничан з проханням допомогти. Ми розробили короткий запитальник, у якому йтиметься про ваше “вінницьке” бачення майбутнього Музею міста. 

Чи може Музей Вінниці впливати на імідж міста? Як саме він може повпливати на навколишній міський простір? Що у Музеї Вінниці має побачити дитина? А про що має дізнатись у ньому гостя/гість з іншого міста чи навіть з іншої країни? Навіщо Музей Вінниці міській громаді й особисто Вам?

На ці та інші запитання можна відповісти за ЦИМ посиланням, і таким чином допомогти команді “Центру історії Вінниці” якнайкраще відтворити образ міста у Музеї Вінниці.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: “Центр історії Вінниці” переїхав у садибу Львовича – колишню канцелярію Симона Петлюри. ВІДЕО

Читайте також: У пошуках ідей для Вінниці: досвід Музею Варшави та історії людей в музеї Гдині. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.