Фудхол, кінотеатр і підземний паркінг: яким збудують ТРЦ “BRIGANTINA” у Вінниці. ГРАФІКА

12:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

На сайті “Української торгової гільдії” (UTG) показали, яким буде майбутній ТРЦ “BRIGANTINA” у Вінниці. Його планують збудувати на вулиці Чорновола до кінця 2023 року.

У компанії повідомили, що орендна площа об’єкту становитиме 48 тисяч м2, а загальна площа 60 тисяч м2. Зокрема проєктом передбачено 70 магазинів і підземний паркінг на 600 місць. Серед якірних орендарів визначені такі:

  • супермаркет 3 000 м2,
  • універмаги одягу – 8 150 м2
  • магазини одягу та взуття 60+
  • магазини товарів для дітей 10+
  • фудхол  3 тисячі м2,
  • кінотеатр 7 залів.

 

ТРЦ “BRIGANTINA” матиме чотири рівні, включно з нульовим 

Нагадаємо, що у жовтні 2019 року у Мережі публікували макети майбутнього ТЦ “Brigantina” у Вінниці. Вони значно відрізняються від теперішньої візуалізації. А ще раніше повідомлялося, що ТЦ “Brigantina” має бути 6-поверховим: з магазинами, кафе, спортивними та дитячими зонами, а також з підземним паркінгом. Дозвіл на його проектування надали на засіданні виконавчого комітету 8 листопада 2018 року. Власник та орендар землі – ТОВ “Бригантина В”.

UTG (Українська Торгова Гільдія) – компанія повного циклу, яка супроводжує девелоперів на етапі створення концепції, реалізації, проєктування і будівництва бізнес-проектів шляхом консалтингового супроводу. Українська Торгова Гільдія надає агентські послуги ексклюзивного лізингу, організації процедури юридичного, маркетингового, технічного супроводу, запуску проекту, організації відкриття об’єкта нерухомості, управління об’єктом і реалізує готовий бізнес.
_
За участю компанії відкритий кожен другий ТЦ країни і здано в оренду дві третини комерційних площ в Україні загальною площею 4,7 млн кв. м (джерело – utgcompany.com)

Графіка – utgcompany.com

Читайте також: У Вінниці показали, як планують реконструювати площу перед Будинком офіцерів. ГРАФІКА, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.