У Вінниці сьогодні виконуватимуть планові та аварійні ремонтні роботи на мережах – подекуди може не бути світла і води

13:00
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні у місті тривають відновлювальні роботи на окремих ділянках мереж. Так, бригада “Вінницяоблводоканал” ліквідовує наслідки витоку з інженерних мереж та пошкодження трубопроводу, а працівники “Вінницьких міських електромереж” проводять планові роботи.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Ремонтні бригади КП «Вінницяоблводоканал» сьогодні ліквідовують наслідки витоку з інженерних мереж на вулиці М. Шимка, 20. Також через пошкодження трубопроводу тимчасово призупинена подача холодної води у будинках на вул. Пушкіна, 20, 28, 36. Послугу відновлять відразу по завершенні робіт, – розповідає начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Також вона повідомила, що працівники «Вінницьких міських електромереж» виконуватимуть планові роботи на вулицях Г. Арабея, Добролюбова, С. Щедріна, Лермонтова, Тракторна, І. Хоменка, пров. Хоменка, Т. Сича, Гладкова, С. Ценського, Сосюри, Волошкова, Гладкова. У зв’язку із цим можливі тимчасові відключення світла.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» можна за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Ілюстративне фото – https://www.zt-rada.gov.ua/ та ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.