У Вінниці склали адмінпротокол на чоловіка, який, розводячи свиней, скидав нечистоти у яму та на землю

11:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці чоловік, який вирощує свиней, самовільно огородив неприватизовану територію та вирив вигрібну яму у дворі, куди зливав нечистоти від тварин. Опрацювавши звернення вінничан про сморід від локації, “Муніципальна варта” зафіксувала правопорушення та склала на вінничанина адмінпротокол. 

Як повідомляє “Муніципальна варта”, чоловік викопав вигрібну яму у дворі на вулиці Луговій, що в мікрорайоні Тяжилів. Чоловік розводить свиней на продаж.

– Чоловік розводить свиней і от викопав таку “каналізаційну яму” прямо в землі позаду приміщення, де він їх утримує. Що у такий спосіб забруднює довкілля – зовсім поряд річка Тяжилівка((( та проживають інші люди, він не переймався, – йдеться у дописі.

 

 

Як пише “Вінниця.інфо”, нечистоти від тварин чоловік зливав у вириту яму та розкидав на землю. Через неприємний запах сусіди й звернулися до “Муніципальної варти” міста.

– Спочатку чоловік відмовив нашим інспекторам оглянути територію. Мовляв, “червона” зона, коронавірус, і його свині можуть захворіти, – розповів “Вінниця.info” Олександр Грама, начальник контролю за об’єктами водного фонду Вінницької муніципальної варти. – А він розводить їх для продажу та тримає кілька точок по кількох базарах Вінниці.

Та нам вдалося сфотографувати та зафіксувати, що на території вирита велика яма, у яку мешканець зливав рідкі відходи. А, от що стосується фекалій з-під тварин, то вони були просто розкидані на землі. Ну, ніби “добрива” для городу, – розповів Грама.

Інспектори також з’ясували, що територію, яку огородив вінничанин, йому не належить. Варта повідомила про це департаменти архітектури та містобудування та земельних ресурсів.

Фото – Муніципальна варта Вінниці

Читайте також: У середмісті Вінниці виявили маслянисті плями на поверхні річки Південний Буг

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.