У Вінниці розробляють концепцію організації паркування на Замості. ФОТО

16:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці досліджують ситуацію з паркуванням на Замості. Наразі спеціалісти обстежують та фотографують вулиці, а також опитують людей.

Як пише “Агенція просторового розвитку”, в рамках розробки Моделі розвитку Замостя компанія А+С Україна на замовлення Агенції просторового розвитку розробляє концепцію організації паркування в районі Замостя.

В межах дослідження, 15-18 липня фахівці А+С Україна разом із Вінницьким національним технічним університетом, місцевими соціологами та фахівцями з аерофотозйомки влаштували дослідження стану паркування на Замості. В ході досліджень спеціалісти обстежили вулиці району, здійснили аерофотозйомку території в різний час доби, влаштували соціологічне опитування.

Зібрані дані стануть основою для концепції організації паркування, мета якої – створення комплексного бачення кількості та розташування місць для зберігання автомобілів на Замості (на вулицях, у дворах та паркінгах) з урахуванням прогнозованого розвитку району, а також розробка пропозицій щодо системи адміністрування паркування.

 

 

Нагадаємо, що з травня цього року у Вінниці інспектори з паркування почали накладати штрафи на водіїв-порушників. Також для Вінниці купили муніципальний евакуатор.

Фото – Агенція просторового розвитку

Читайте також: Ландшафтний парк і відкриття підземної річки: у Вінниці показали, яким буде “Альтман сквер”. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.