У Вінниці розпочалися осінні рейди з виявлення паліїв сухої рослинності та відходів

13:25
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці розпочалися осінні рейди з виявлення паліїв сухої рослинності. Для цього створили чотири мобільні групи, які щодня патрулюють територію міста. За час їх роботи вже виявили чотири факти правопорушень – спалювання відходів рослинного, а також побутового та промислового походження.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

За розпорядженням міського голови створили чотири мобільні групи, які щодня патрулюють територію Вінниці. Особливу увагу приділяємо, звісно, приватному сектору, де проживають люди й після того, як прибирають городину, регулярно спалюють рештки рослинного походження. Втім, наші вінничани з кожним роком стають більш свідомими та розуміють, що дим від спалювання шкодить не лише здоров’ю дітей та дорослих, а й забруднює навколишнє середовище. Цьогоріч ми виявляємо таких випадків значно менше. Звісно, дехто може це робити й вночі, але ми все одно будемо пильнувати та реагувати на звернення. Навіть якщо інспектори зафіксують залишки згарища – це вже буде підставою для того, щоб притягнути до відповідальності власника домоволодіння, – розповідає начальник комунального підприємства “Муніципальна варта” Віталій Чигур.

У разі виявлення спалювання сухої рослинності, інспектори складають протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення і за порушення вимог Правил благоустрою. Сума штрафів – від 340 до 1360 гривень.

Повідомити про порушників можна до Ситуаційного центру за номером: 067 4-102-101 чи Цілодобової варти за номерами: 1560, 0800 60 1560.

Ілюстративне фото – https://www.rivnenews.com.ua/

Читайте також: Компостувати, спалювати чи викидати: думки мешканців Старого міста та комунальників про опале листя. ФОТО

Читайте також: Природа розумніша, ніж здається: чим корисний компост і хто компостує сміття у Вінниці. ФОТО

Читайте також: Штрафи до 61 тисячі гривень: в Україні посилили відповідальність за спалювання рослинності

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.