У Вінниці розпочали заміну зовнішніх інженерних мереж на прибудинкових територіях

16:57
Become a Patron!

У Вінниці триває підготовка до опалювального сезону. Розпочалась заміна зовнішніх інженерних мереж на прибудинкових територіях. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, роботи виконують у дворах житлових будинків по проспекту Космонавтів, 42 та на вулиці Хмельницьке шосе, 77.

Зазначено, що заміна інженерних комунікацій у дворі будинків зробить неможливими аварійні ситуації на цих ділянках мереж. Також забезпечить комфортне проживання людей в будинках.

За словами Департаменту міського господарства Вінницької міської ради, замінили вже 70 м/пог мереж водопроводу та ще 150 м/пог мережі каналізації.

Щороку у Вінниці за кошти міського бюджету проводять роботи з капітального ремонту прибудинкових територій житлових будинків, де здійснюється заміна аварійних та зношених зовнішніх інженерних мереж. Відповідні роботи на двох об’єктах ми плануємо завершити до кінця вересня поточного року, – каже директор департаменту міського господарства ВМР Віталій Місецький.

Фото – зі сторінки Вінницької міської ради у Facebook

Читайте також: Підготовка до опалювального сезону: у Вінниці тепловики реконструюють тепломережі на ділянках вулиць Магістратська та Грушевського

Читайте також: У Вінниці тепловики перевіряють будинки щодо підготовки до опалювального сезону

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.