Підготовка до опалювального сезону: у Вінниці тепловики реконструюють тепломережі на ділянках вулиць Магістратська та Грушевського

11:27
Become a Patron!

Ремонтні бригади комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» проводять роботи з реконструкції тепломереж на ділянках по вулиці Магістратська, 60 та вул. Грушевського, 70 – вул. Магістратська, 67.

Як повідомляє Вінницька міська рада, роботи проводяться у рамках підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років.

Війна внесла свої корективи в нашу діяльність, через це багато заходів з енергоефективності ми тимчасово відклали і зосередились на реконструкції аварійних ділянок мереж та на ремонті аварійного обладнання для сталого проходження наступного опалювального сезону, – розповідає директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик.

Зазначено, що підприємство провело реконструкцію 1,086 кілометрів теплових мереж у двотрубному прокладанні. Роботи з реконструкції виконали на ділянках за наступними адресами: вулиця Келецька, 88-90, 94, проспект Коцюбинського, 29-30, вул. Некрасова, 17-19, вул. І. Богуна, 1-5, вул. Константиновича, 45, вул. Д. Майбороди, 15, вул. Хмельницьке шосе, 53, вул. В. Інтернаціоналістів, 18, вул. Визволення, 4.

Повідомляють, що працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» протягом міжопалювального періоду здійснюють ремонт та технічне обслуговування обладнання всього великого комплексу теплового господарства, яке складається з котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП), індивідуальних теплових пунктів (ІТП), теплових камер.

Ми активно продовжуємо готуватись до опалювального сезону. Проведення робіт з реконструкції мають на меті максимально ефективно підготувати тепломережі до опалювального сезону та забезпечити домівки вінничан тепловою енергією та гарячою водою, – зауважує заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Андрій Сорокін. 

Наразі згідно з графіком вже відремонтовано та проведено технічне обслуговування:

– на 33 котельнях з 48;
– на 47 центральних теплових пунктах ЦТП з 63;
– на 328 індивідуальних теплових пунктах (ІТП) з 419;
– провели гідравлічні випробування на 172,61 км теплових мереж з 175,5 км у двотрубному виконанні;
– у 839 теплових камерах з 1445.

Зокрема, для виконання деяких робіт тимчасово припиняється надання послуги з постачання гарячої води на будинки споживачів, адже без відключення від послуги проводити ремонтні роботи неможливо.

Де в липні виконуються планові ремонтні роботи та на які будинки тимчасово призупинили постачання гарячої води можна за ЦИМ посиланням.

Фото – зі сторінки підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» у Facebook

Читайте також: “Вінницяміськтеплоенерго” до 31 липня зможе купувати газ по старій ціні

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.