У Вінниці розпочали роздачу продуктових наборів містянам з вразливих категорій населення

16:54
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці розпочали роздачу продуктових наборів містянам з вразливих категорій населення. У наборах, зокрема, є крупи, макарони, цукор, олія, консерви та інші необхідні продукти.

Як повідомляє Вінницька міська рада, сьогодні, 4 грудня, набори з продуктами отримали близько 2 тисяч містян. Протягом 20 днів пакунки роздадуть 20 тисячам вінничан.

Роздачу наборів розпочали Департамент соціальної політики міської ради спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом. Набори надають переселенцям, людям з інвалідністю I групи та родинам, де є діти з інвалідністю, багатодітним сім’ям, родинам полеглих та безвісти зниклих Захисників і Захисниць, підопічним Терцентру.

У міськраді нагадують, що роздача продуктових наборів відбувається вже не вперше. Директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова зазначає, що за дорученням міського голови в рамках ініціативи “Вінничани важливі” департамент соціальної політики розширює категорії населення, які можуть отримати продуктові набори.

– Так можемо охопити ще більше людей, які потребують допомоги. Важливо дбати про Захисників і Захисниць, внутрішньо переміщених осіб, а також не забувати про соціально незахищені верстви населення, – зазначила Валентина Войткова.

Пакунки з продуктами видають на кількох локаціях, залежно від категорій населення. Фахівці департаменту соціальної політики телефонують людям, що перебувають на обліку департаменту, запрошують прийти і отримати допомогу.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб (Гуманітарний штаб) створено на початку березня 2022 року спільним рішенням Вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового. Очолює Штаб Володимир Гройсман.

Колаж – ВМР

Читайте також: У Вінниці дітям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць виплатять допомогу до Дня Святого Миколая

Читайте також: У Вінниці діятиме координаційна група з визначення потреб населення у соцпослугах під час надзвичайного або воєнного стану

Читайте також: У Вінниці виділяють понад 30 мільйонів гривень на закупівлю безпілотників для оборонців

Читайте також: У Вінниці на базі притулку для тварин відбуватимуться терапевтичні заняття для військових

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.