У Вінниці дітям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць виплатять допомогу до Дня Святого Миколая

18:32
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці до Дня Святого Миколая дітям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць виплатять допомогу. Йдеться про виплату 3 тисячі гривень на дитину віком до 18 років.

Як повідомляє Вінницька міська рада, відповідне рішення підтримав виконавчий комітет міської ради сьогодні, 16 листопада. Директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова повідомила:

– За дорученням міського голови, Департамент соціальної політики виплачує матеріальну допомогу до визначних дат. Невдовзі відзначатимуть День Святого Миколая – покровителя всіх дітей, тож підтримку отримають дітки наших воїнів – тих, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Матеріальну допомогу надаватимуть матері або батьку дитини загиблого/лої (померлого/лої) Захисника чи Захисниці України або уповноваженому представнику (усиновлювачу, опікуну) в розмірі 3 тисячі гривень на кожну дитину віком до 18 років.

Хто має право на отримання грошової допомоги

Зазначено, що на отримання такої допомоги мають право:

– члени Вінницької міської територіальної громади або внутрішньо переміщеними особами, що перебувають на обліку в Департаменті соціальної політики міської ради;

– ті, хто перебуває перебувають на обліку в Єдиному муніципальному реєстрі осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги за рахунок коштів Вінницької міської територіальної громади, як члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, та яким встановлено відповідний статус;

– члени сім’ї загиблого Захисника і Захисниці України, яким встановлено статус згідно зі статтею Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту.

Які документи необхідні для отримання допомоги

До 10 грудня прийматимуть заяву та документи на надання щорічної матеріальної грошової допомоги:

– заява на ім’я директора департаменту соціальної політики Вінницької міської ради;

– документ, що посвідчує особу – паспорт або ID картку та довідки про реєстрацію місяця проживання;
– довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (або довідку про відмову) заявника;
– свідоцтво про народження дитини;
– довідка про місце реєстрації дитини (дітей);
– довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, виданої департаментом соціальної політики міської ради; рішення про встановлення опіки чи піклування над дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування (у разі необхідності);
– посвідчення члена сім’ї загиблого або члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України, а для дітей віком до 14-ти років – довідки про користування пільгами відповідно до ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту»;
– довідка про відкриття особового банківського рахунку заявника;
– документ військово-лікарської комісії із зазначеною причиною смерті загиблої особи, з пред’явленням оригіналу.

Щоб отримати допомогу, звертайтеся до управлінь соціального захисту населення (Лівобережне) за адресою Замостянська, 7 або (Правобережне) – Космонавтів, 30.

Ілюстративне фото – mezhova.otg.dp.gov.ua

Читайте також: Вінницька міськрада розширила перелік муніципальних виплат та пільг для захисників та їхніх родин

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.