У Вінниці розпочалось опитування містян щодо території архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома»

15:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці стартувало громадське опитування в рамках підготовки до архітектурного конкурсу з оновлення ділянки музею Михайла Коцюбинського та прилеглої території. Вінничан просять допомогти визначити у чому цінність цієї місцевості та які її недоліки.

Цьогоріч у Вінниці планують організувати всеукраїнський архітектурний конкурс «Коцюбинський вдома» на проект оновлення території музею-садиби Коцюбинського. Також територія конкурсу включає площу з пам’ятником, дитячий майданчик та частину тротуару по проспекту, що розташовані поряд з музеєм.

Наразі вже розпочалось опитування вінничан та гостей міста, аби зрозуміти ставлення користувачів до території, активність її поточного використання, потреби та цінність даної території, повідомляє Вінницька міська рада.

Команда організаторів проводитиме низку досліджень, щоб зрозуміти наявні сильні та слабкі сторони території, усвідомити, хто і як користується площею, наскільки активним є користування дитячим майданчиком тощо.

Межі території архітектурного конкурсу:

– Дослідження здійснюється у чотири етапи: спостереження за територією, фаховий аналіз території, зустрічі із зацікавленими сторонами та ця анкета опитування. За результатами досліджень буде сформульовано завдання для учасників архітектурного конкурсу, ― пояснюють на сайті міськради.

Для того, щоб взяти участь в опитуванні, необхідно перейти за ЦИМ посиланням. Анкетування анонімне, тому вносити особисті дані не потрібно. Сама ж анкета складається з 25 запитань, об’єднаних у тематичні блоки.

За перебігом процесу конкурсу «Коцюбинський вдома» можна слідкувати на сторінці у Facebook ТУТ.

Організаторами архітектурного конкурсу є департамент архітектури та містобудування, департамент культури, департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, комунальне підприємство «Інститут розвитку міст» та Вінницький літературно-меморіальний музей М. М. Коцюбинського.

Читайте також: У Вінниці оголосять конкурс на проєкт оновлення території музею-садиби Коцюбинського

Читайте також: Ландшафтний парк і відкриття підземної річки: у Вінниці показали, яким буде “Альтман сквер”. ГРАФІКА

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.