У Вінниці розпочалось громадське обговорення Стратегії розвитку туризму до 2030 року

7:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці розпочались громадські обговорення Стратегії розвитку туризму на наступні 10 років. Мешканців міста просять висловлювати свої пропозиції. 

Громадське обговорення Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року триватиме до 21 серпня.

На сайті Вінницької міської ради повідомляють, що Стратегія розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року розроблена за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Над  Стратегією ще з липня 2019 року працювали департамент маркетингу міста та туризму, експерти ПРОМІС із залученням робочої групи з рестораторів, готельєрів, музейників, істориків, туроператорів тощо.  Всього до роботи долучилися близько 60 представників та представниць туристичної сфери міста. Вони працювали над розробкою аналізу, візією, стратегічними напрямками, новими туристичними продуктами й проектами. Також перелік проектних ідей могли наповнювати самі вінничани й вінничанки у форматі відкритого збору та туристичного хакатону.

Стратегія розвитку туризму міста Вінниці скерована на покращення умов життя як мешканців міста, так і гостей, туристів, інвесторів через поліпшення бізнес та інвестиційного клімату, культурної привабливості, якості міського середовища та системи надання ринкових і неринкових послуг.

Зокрема, Вінниця у 2030 році згідно з візією, визначеною у Стратегії, має стати центром відпочинкового та ділового туризму на берегах Південного Бугу зі збереженою історичною автентикою, розвиненою мережею наземного та авіасполучення, зручною та безпечною туристичною інфраструктурою, з цілорічною та різноманітною програмою перебування, що поєднує сучасність з інтеркультурним минулим та дозволяє насолоджуватися містом і його околицями відвідувачам з різними фінансовими можливостями.

Детальніше з проектом Стратегії можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

З додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел.: (0432) 507 585. Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом маркетингу міста та туризму на пошту або електронну скриньку [email protected]. Надсилати свої зауваження та пропозиції можливо до 21 серпня включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. У повідомленнях необхідно вказати прізвища, імена, по батькові, місце проживання та поставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Читайте також: У Вінниці відбудеться дводенний форум з розвитку зеленого та медичного туризму

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.