У Вінниці відбудеться дводенний форум з розвитку зеленого та медичного туризму

8:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього місяця у Вінниці відбудеться туристичний форум. Протягом двох днів фахівці обговорюватимуть перспективи розвитку медичного та зеленого туризму на Вінниччині. 

Туристичний форум відбудеться у Центральному парку й триватиме протягом двох днів – 21 та 22 серпня. Ці дні будуть присвячені темі внутрішнього туризму, можливостям зростання туристичного потенціалу регіону та особливостям розвитку медичного туризму на Вінниччині.

Зокрема, 21 серпня своїми знаннями та досвідом ділитимуться власники «зелених» садиб, готельєри, ресторатори та виробники крафтових й еко-продуктів. Другий день форуму буде присвячений особливостям розвитку медичного туризму, його перевагам та перешкодам в Україні.

Серед спікерів вказані Іван Ліптуга – президент Національної туристичної організації України та Анна Гучок – радниця президента «ICC Ukraine», голова комісії з медичного туризму українського Національного комітету Міжнародної торгівельної палати «ICC Ukraine». Загалом своїми історіями введення ефективного туристичного бізнесу ділитимуться 15 спікерів.

До участі у туристичному форумі запрошують власників та директорів медичних закладів, організацій зеленого туризму, туристичних агенцій, ресторанів, кав’ярень, готелів, голів ОТГ. Для того, аби потрапити на форум, необхідно попередньо зареєструватися за ЦИМ посиланням. Програму дводенного форуму можна знайти ТУТ.

Для обраних учасників участь у заході буде безкоштовною.

Форум проводиться Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, створеним на базі Вінницький Клуб Ділових Людей за сприяння ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Читайте також: “Якщо знову закриють ресторани – шеф-кухарі вийдуть з ломами”: у Вінниці триває HoReCa.ReStart. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: “Туристичні магніти”: на Вінниччині визначили пріоритетні туристичні об’єкти

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.