У Вінниці розпочалася реконструкція вулиці Батозької. ФОТО

9:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці стартувала реконструкція вулиці Батозької на ділянці між проспектом Коцюбинського та вулицею Академіка Янгеля. Наразі підрядники вже демонтують контактну мережу, застарілі колії, знімають старий асфальт та влаштовують комунікації.

Як йдеться на Facebook-сторінці Сергія Моргунова, завершити цей проєкт в місті планують восени 2022 року.

 

 

За повідомленням, загальна протяжність ділянки ‒ 650 м. Відомо, що планується також перекласти трамвайні колії за технологією “оксамитового шляху”. Також буде оновлено дорогу та тротуари, облаштовано велодоріжку та паркомісця. Окрім того, вздовж ділянки облаштують нове LED-освітлення та встановлять більш як 30 камер спостереження.

Також на цьому відрізку вулиці буде 2 нові зупинки. За повідомленням мера, в перспективі вулицею планують запустити новий тролейбусний маршрут. В процесі реконструкції тут підготують необхідну для цього інфраструктуру.

Окрім того, планується висадити понад півтори сотні дерев вздовж вулиці.

 

До кінця року планується виконати максимум робіт, які можливі за сприятливих погодних умов.

Батозьку, як й інші міські вулиці, відремонтуємо у комплексі. І що важливо – проєкт інтегрований зі стратегічними планами: будівництвом шляхопроводу Янгеля-Ватутіна та концепцією “Вінницької милі”, ‒ зазначено в дописі міського голови.

Нагадаємо, на час реконструкції з 1 листопада 2021 року по 31 липня 2022 року рух транспорту по вулиці Батозькій від проспекту Коцюбинського до вулиці Академіка Янгеля перекрито. Так, на цей час тимчасово зміниться схема руху громадського транспорту.

Трамваї маршрутів №1, 4, 6 в напрямку залізничного вокзалу будуть рухатись до зупинки “Муніципальний ринок”.

Автобуси №2 та №20 будуть рухатись від залізничного вокзалу у напрямку вул. Батозької по просп. Коцюбинського, вул. Замостянській, вул. Стрілецькій. У зворотному напрямку – по вул. Академіка Янгеля, вул. Замостянській, просп. Коцюбинського до залізничного вокзалу, далі за затвердженими маршрутами.

Автобуси у режимі маршрутного таксі №2Б та №9А будуть рухатись від залізничного вокзалу у напрямку вул. Батозької по просп. Коцюбинського, вул. Некрасова, вул. Стрілецькій. У зворотному напрямку – по вул. Академіка Янгеля, вул. Некрасова, просп. Коцюбинського до залізничного вокзалу, далі за затвердженими маршрутами.

Автобуси у режимі маршрутного таксі №22А та №23А будуть рухатись по маршруту до зупинки “Залізничний вокзал”.

Варто зазначити, що на реконструкцію вулиці передбачали майже 179 мільйонів гривень. Відповідний тендер було оголошено в липні цього року.

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова