У Вінниці на 9 місяців перекриють ділянку вулиці Батозької: як курсуватиме громадський транспорт

16:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з 1 листопада 2021 року по 31 липня 2022 року буде перекрито рух транспорту по вулиці Батозькій на ділянці від вул. Академіка Янгеля до площі Привокзальної.

Як повідомляє Вінницька міська рада, відповідно зміниться схема руху громадського транспорту. Зазначено, що це відбудеться у зв’язку з реконструкцією проїзної частини та трамвайних колій на вулиці Батозькій.

Трамваї маршрутів №1, 4, 6 в напрямку залізничного вокзалу будуть рухатись до зупинки «Муніципальний ринок».

Автобуси №2 та №20 будуть рухатись від залізничного вокзалу у напрямку вул. Батозької по просп. Коцюбинського, вул. Замостянській, вул. Стрілецькій. У зворотному напрямку – по вул. Академіка Янгеля, вул. Замостянській, просп. Коцюбинського до залізничного вокзалу, далі за затвердженими маршрутами.

Автобуси у режимі маршрутного таксі №2Б та №9А будуть рухатись від залізничного вокзалу у напрямку вул. Батозької по просп. Коцюбинського, вул. Некрасова, вул. Стрілецькій. У зворотному напрямку – по вул. Академіка Янгеля, вул. Некрасова, просп. Коцюбинського до залізничного вокзалу, далі за затвердженими маршрутами.

Автобуси у режимі маршрутного таксі №22А та №23А будуть рухатись по маршруту до зупинки «Залізничний вокзал».

Додамо, що вчора неподалік залізничного вокзалу почепили відповідний дорожній знак, щоб попередити водіїв. Фото цих робіт опублікували ув групі “Urban – Про Місто” у Фейсбук.

Фото – Maksim Ismaylov 

Нагадаємо, що реконструювати вулицю Батозьку (на ділянці від розворотного трамвайного кільця біля залізничного вокзалу до вулиці Академіка Янгеля) запланували ще в лютому цього року.

Реконструкція передбачала заміну трамвайних колій по типу “оксамитового шляху”, оновлення проїжджої частини та тротуарів, облаштування велодоріжок, влаштування нових зупинок громадського транспорту з підвищеною “віденською” платформою, модернізація вуличного освітлення та озеленення.

Крім цього, як повідомляв раніше міський голова Сергій Моргунов, проєктне бачення враховує на перспективу і запуск тролейбуса.

Графіка – КП “Агенція просторового розвитку”

Ширина проїзної частини залишиться без змін у кожному напрямку передбачається одна смуга руху автотранспорту з розширення до двох смуг перед перехрестями. Трамвайні колії залишаються посередині вулиці з можливістю руху автомобілів, зазначали в “Агенції просторового розвитку”, які виготовили проєктно-кошторисну документацію з реконструкції вулиці.

Детальніше про це  ТУТ.

Ілюстративне фото – з архіву Vежі

Читайте також: Озеленення, велодоріжки та заміна колій: як у Вінниці планують реконструювати вулицю Батозьку

Читайте також: На реконструкцію вулиці Батозької у Вінниці виділили майже 179 мільйонів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.