У Вінниці родині загиблого на фронті бійця вручили орден «За мужність». ВІДЕО

12:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня Дмитра Фірсова, який торік загинув поблизу населеного пункту Кримське, що на Луганщині, виконуючи бойове завдання. Нагороду передали 17-річному сину бійця. 

Командир механізованого батальйону, лейтенант Дмитро Фірсов за час служби він пройшов Іловайський котел та Донецький аеропорт. Він загинув 6 березня 2020 року, коли, виконуючи бойове завдання, отримав мінно-вибухову травму, несумісну з життям.

До війни Дмитро Фірсов разом з родиною мешкав у Донецьку, але у 2014 році вони переїхали до Вінниці. Орден, який присвоїли бійцю, вручили його 17-річному сину Георгію, розповідають у сюжеті телеканалу “ВІТА”.

 

–  Гордість за нього, звісно, – ледь стримуючи сльози, розповіла дружина загиблого героя Тамара Фірсова. – Ви знаєте, для нього всі нагороди були неважливі. Він ніколи не прагнув щось отримати. Як на мене, думаю, він заслуговував більшого. Мені не потрібні нагороди, я хочу, щоб він був просто поряд.

 

 

Син бійця, Георгій, додав, що пишається батьком, адже не кожна людина здатна зробити те, що робив Дмитро Фірсов, захищаючи Україну.

Видання «Армія.inform» повідомляє, що Дмитро Фірсов народився у 1980 році в Грузії в сім’ї військовослужбовця. Пізніше родина переїхала до Донецька. Після початку російської агресії Дмитро став добровольцем у батальйоні «Донбас», допомагав евакуйовувати бійців з Іловайського котла. Згодом перейшов у 93-ту бригаду. Загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Поховали Дмитра Фірсова у Вінниці на Алеї Слави. Указом Президента України від 29 грудня 2020 року лейтенант Дмитро Фірсов посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Читайте також: Вінниця на колінах прощалася із загиблим на фронті Дмитром Фірсовим. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.