Вінниця на колінах прощалася із загиблим на фронті Дмитром Фірсовим. ФОТО, ВІДЕО

10:34
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вчора, 9 березня, у Вінниці відбулося прощання з Дмитром Фірсовим – бійцем, який 6 березня загинув внаслідок підриву БМП. Захисника поховали на Алеї слави Вінницького міського кладовища.

Як повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація, прощання відбулось у Будинку офіцерів. Туди прийшли родина бійця, його військові побратими, керівництво області та міста, а також вінничани. Зазначимо, що у загиблого залишилися дружина та син.

     

Щоб вшанувати бійця, люди ставали на коліна.

     

Зазначимо, що 6 березня командир взводу механізованого батальйону, лейтенант Дмитро Борисович Фірсов (позивний – «Фірс») загинув поблизу населеного пункту Кримське, що на Луганщині. Виконуючи бойове завдання, він отримав мінно-вибухову травму, несумісну з життям.

Повідомляється, що народився Дмитро Фірсов 5 січня 1980 року. Був призваний Новомосковським РВЕ Дніпропетровської області.

До війни Дмитро разом із родиною проживав у Донецьку, а від початку російської агресії на Донбасі пішов на фронт. Спочатку був добровольцем у батальйоні «Донбас», а за кілька місяців перейшов до 93-ї бригади.

Дмитро Фірсов разом із побратимами евакуйовував бійців з «Іловайського котла», утримував позиції Донецького аеропорту, брав висоту 93-17 – насип біля злітної смуги ДАПу, звідки вдалося вибити ворога. Нині злітна смуга контролюється українськими військами з цієї висоти.

Як пише “Армія.inform”, «Фірс» пройшов усе, що тільки міг пройти на охопленому війною Донбасі. Іловайський котел та бої за Донецький аеропорт, Новоселівка Друга та Невельське, «Мурашник» в Опитному, на околиці ДАПу та була сумнозвісна Бахмутська траса.

Дмитро Фірсов також брав участь у боях в Невельському на Донеччині, тримав оборону в районі Новотроїцького, Новоселівки Другої та на Бахмутській трасі, де і загинув.

Боєць був учасником міжнародних навчань ORBITAL і Combined Resolve.

– Я навіть не уявляю, чи можна взагалі замінити таку людину. Це був мотивований офіцер, патріот, що воював з перших років війни, навчений керувати людьми і технікою, – зазначив командир бригади полковник Дмитро Брижинський.

           

Фото з сайту Вінницької ОДА та Інформаційного агенства Міністерства оборони України “Армія.inform”