У Вінниці приблизно на 800 будинків вже подали централізоване опалення

7:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з 11 жовтня розпочався опалювальний сезон. Станом на 16:10 годину 12 жовтня теплоносій подали вже на 782 будинки з 1224.

Як повідомили на сайті “Вінницяміськтеплоенерго”, подача теплоносія на будинки відбувається поступово. Першочергово його подають на будинки, співвласники яких написали гарантійний лист щодо взяття на себе відповідальності за підготовку до опалювального періоду не в повному обсязі.

Також там нагадують, що з 8 жовтня “Вінницяміськтеплоенерго” розпочало подачу теплоносія до закладів соціальної сфери відповідно до письмових заявок керівників. Станом на 16:10 годину 12 жовтня теплоносій подали у 58 закладів соціальної сфери зі 107 (ДНЗ – 48 із 50, ЗОШ – 3 із 37, заклади охорони здоров’я – 7 із 14).

Звертаємо увагу споживачів, якщо Ви помітили аварії на теплотрасах, пориви систем централізованого опалення чи гарячого водопостачання, просимо негайно повідомляти в диспетчерську КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго”, яка працює цілодобово, за номером за тел.: (0432) 43-34-95, йдеться у повідомленні.

Ілюстративне фото – chasdiy.org

Читайте також: Економія на побутових “стихіях”: поради, як менше платити за “комуналку” (з котиками)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.