У Вінниці протягом трьох днів для дітей влаштовують безкоштовні екскурсії Подільським зоопарком

13:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці, 1 червня розпочалося обласне свято «Дитинство – країна мрій». Подія, приурочена до Дня захисту дітей, відбувається в Подільському зоопарку.

Як повідомляє Вінницька ОДА, протягом трьох днів, з 1 по 3 червня Подільський зоопарк відвідає 1250 дітей з кожної територіальної громади області.

Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти із малозабезпечених, багатодітних сімей, діти загиблих героїв Небесної Сотні, діти внутрішньо переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, діти, батьки яких загинули, постраждали в АТО/ООС чи беруть безпосередню участь в Операції Об’єднаних сил.

 

 

На кожного з дітей чекає цікава захоплююча програма «Дитинство – країна мрій!»: екскурсія Подільським зоопарком, анімаційна програма, а також відвідування “Парку динозаврів”. На кожну дитину чекають приємні несподіванки, подарунки та солодощі.

Фото – ОДА

Читайте також: Мутація культури праці: у Вінниці відкрилася виставка художника Віталія Янкового. ФОТО

Читайте також: Нові динозаври, слон і змія: у вінницькому “Дино-парку” оновили експозицію. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.