У Вінниці просять розширити школу-гімназію №30. ПЕТИЦІЯ

9:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничанин Роман Кондратюк зареєстрував петицію до міської ради з проханням добудувати ще 12-16 класів у школі-гімназії №30 та утеплити існуючий корпус школи. На думку автора звернення, наразі в будівлі ледь вистачає приміщень на навчання дітей у дві зміни, а на гуртки – не вистачає взагалі. 

Вінничанин також зазначає, що після будівництва багатоквартирних будинків неподалік Муніципального ринку, дітей стало більше, а приміщення школи на таку кількість учнів не розраховане

У зв’язку зі збільшенням кількості учнів і класів дітей, в існуючу будівлю діти ледь поміщаються в дві зміни, а класів на гуртки і групи уже не вистачає, також на розділення на спеціалізовані класи. Відбулось будівництво багатоквартирних нових будинків у районі Муніципального ринку, і дітей стало більше, на що приміщення школи не розраховане. Тому є нагальна проблема з добудовою ще 12-16 класів в школі-гімназії №30, на мою думку шляхом стикування зі сторони Муніципального ринку. Також разом запланувати утеплення існуючого корпусу школи, і ремонтом по потребі, – йдеться в петиції.

Для того, щоб звернення розглянули, за нього мають проголосувати 350 осіб. Наразі петицію підтримали 102 людини. Збір підписів триває ще протягом 13 днів.

Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням.

Фото – автора звернення

Читайте також: Вінничанка пропонує зробити безпечнішим перехід біля школи №33. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: У Вінниці планують термомодернізувати ще п’ять садочків, дві школи та пологовий будинок

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.