У Вінниці просто неба покажуть пригодницький фільм “Мій друг містер Персіваль”

18:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці просто неба покажуть захопливий пригодницький фільм “Мій друг містер Персіваль”. 

В анонсі йдеться, що цим фільмом у місті розпочнеться новий сезон сімейного фестивалю кіно “VinCinema OpenAir – 2021”.

– Успішний бізнесмен Майкл Кінглі (Джеффрі Раш) дедалі частіше поринає спогадами у далеке минуле. Він розповідає своїй онуці історію про відважного хлопчика, який жив на узбережжі океану разом зі своїм батьком. Якось він знайшов трьох пташенят-пеліканів, матір яких вбили браконьєри. Хлопчик доглядав за беззахисними пташенятами та став їм найкращим другом. Коли прийшов час летіти у великий світ, то одне з пташенят – містер Персіваль – вирішив повернутися до свого рятівника, – йдеться в описі фільму.

 

 

Трансляція фільму “Мій друг містер Персіваль” розпочнеться завтра, 9 липня, у парку Дружби народів. Початок о 20:00 годині. Участь безкоштовна.

Пригодницька драма “Мій друг містер Персіваль” є екранізацією роману австралійського письменника Коліна Т’єле. За цим твором у 1976 році було знято фільм “Хлопчик і океан”. Цього разу фільмували на тих самих локаціях, що й у 76-му. Спеціально для зйомок збудували хатину, яку розбирали, переносили та збирали знову у новому місці, аби достовірно виглядала зміна місцевості із часом. Птахи, що з’являються у кадрі, були зловлені ще пташенятами та вирощені спеціально для участі у фільмі (джерело – planetakino.ua).

 

Афіша – facebook.com/andrewkovalow.andrew
Фото – Dima Dankevich
 

Читайте також: Космічний та медитативний: у Вінниці відбувся виступ майстра Хангу з Румунії NADAYANA. ФОТО

Читайте також: Плетіння віночків та масовий “душ”: як у Вінниці відзначали свято Івана Купала. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.