У Вінниці прогнозують мокрий сніг та ожеледицю ‒ на дороги міста вийшла снігоочисна техніка

12:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на найближчі дні прогнозують дрібний дощ зі снігом та ожеледицю на дорогах. Також, у зв’язку з опадами та зниженням температури, в ніч на 1 грудня комунальні служби вже почали обробляти вулиці протиожеледними засобами, щоб на поверхні доріг не утворювалась льодова кірка. На тротуарах працювала снігоочисна техніка. 

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Так, на вулицях міста комунальні служби почали працювати з третьої години ночі. За словами начальника відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслава Хілінського, до робіт залучили 24 одиниці техніки, які посипали дороги та тротуари протиожеледними матеріалами. За необхідності на прибирання вулиць може вийти понад 90 одиниць снігоприбиральної техніки.

Також, за словами директора департаменту житлового господарства міської ради Романа Фурмана, у дворах багатоповерхівок двірники прибирали від снігу доріжки. За потреби прибудинкові території прибиратимуть 300 двірників та 21 одиниця техніки.

Ожеледицю та мокрий сніг також прогнозують і на найближчі дні. Як повідомив керівник Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрій Власов, 2-3 грудня у Вінниці прогнозують температуру близько нуля та дрібний дощ зі снігом, ожеледицю на дорогах. Водіїв просять не паркувати автомобілі на узбіччях доріг та тротуарах, аби не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки. Також вінничан закликають бути обережними на дорогах.

В міській раді нагадують, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна варта.

Фото – vmr.gov.ua